En Kaliteli Akıllı Saatler

0
147

Teknoloji geliştikçe kullandığımız alanlar da genişliyor. Akıllı saatler, akıllı robotlar, akıllı ampuller, akıllı prizler derken hemen hemen her alanda bir akıllı alet var. Biz de sizler için en kaliteli akıllı saatleri derledik. Herhangi bir sıralama yapmadan en kaliteli akıllı saatleri paylaşıyoruz.

Apple Watch

5. serisi çıkan Apple Watch’un özellikleri say say bitmiyor. El fenerinden aramaları saatten cevaplamaya kadar bir sürü özelliği var. Kalitesi şaşmaz ama fiyatı biraz yüksek. Saadece IOS işletim sistemiyle çalışması da bir eksisi tabii. Bu ürün daha çok her şeyim Apple olsun, kaliteli olsun diyenlerin tercih edeceği bir akıllı saat.

Samsung Galaxy Watch

Güney Kore’nin en önemli markalarından olan Samsung, hemen her alanda elektronik eşya üretiyor. Beyaz eşyadan laptopa kadar bir çok ürün üretmekte. Akıllı saat de Samsung’un ürettiği diğer bir teknolojik ürün. Apple Watch’ta olduğu gibi bu saatte de sesli görüşme ve bir çok özellik bulunmakta. Fiyatı ise Apple’a göre bir hayli ucuz olsa da yine de çok ucuz sayılmaz.

Xiaomi

Xiaomi Amazfit Bip

Xiaomi bir çok teknolojik ürün üreten bir Çinli firma. Öyleki pilav pişirme aletinden kaleme kadar her ürünü üretiyor. Bu kadar geniş ürün yelpazesine sahip olan Xiaomi’nin akıllı saat yapmaması olmazdı. Tabii bir çok akıllı saat modeli var Xiaomi’nin. Onları tanıtacağız fakat önce Xiaomi Amazfit Bip var sırada. Xiaomi Amazfit Bip uzun şarj süresi öne çıkıyor. 45 güne varan pil ömrü sayesinde uzun bir kullanım ömrü sunuyor. Sesli görüşme olmasa da spor aktivitelerini ve gelen bildirimleri takip etmek için çok ideal. Fiyatı da diğer markalara göre çok ucuz.

Xiaomi Amazfit Verge

Diğer bir Xiaomi ürünü olan Xiaomi Amazfit Verge ise GPS özelliği ile karşımıza çıkıyor. Su geçirmezlik ve yuvarlak kasa tasarımı ile karşımıza çıkan Xiaomi Amazfit Verge fiyatıyla rakiplerinin önünde. Xiaomi Amazfit Verge sesli görüşmeye Lite versiyonunda izin vermiyor. Xiaomi Amazfit Verge ile saatinizden bluetooth kulaklığınızı kontrol edebilir, şarkıları saatinizden değiştirebilirsiniz.

Xiaomi Mi Band 4 

Xiaomi Mi Band 4 akıllı saatten ziyade bir akıllı bileklik. Küçük gibi görünse de işlevi büyük. Sesli görüşme gibi özellikleri bulunmasa da bildirimleri görme, uyku takibi ve adımsayar gibi temel özellikleri barındırıyor. Xiaomi Mi Band 4 eski versiyonlarına nazaran renkli bir ekrana sahip. Bu durum şarj süresini azaltsa da fiyatıyla ön plana çıkmayı başarıyor.

Huawei Watch GT2

Huawei Watch GT2 önceki seriden farklı olarak sesli görüşmeye izin veriyor. Samsung ve Apple’ın ürettiği saatlere nazaran şarj süresi muazzam seviyede. 20 günden fazla şarj süresine sahip akıllı telefonda su geçirmezlik ve diğer temel fonksiyonlar da bulunuyor. Fiyatı biraz pahalı olsa da şarj süresi dikkate alındığında ilk tercihlerden biri olacaktır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here