En İyi Oyunlar (IOS)

0
148

Çoğu kullanıcının vazgeçilmezi olan Iphone’un Türkiye’de bir çok kullanıcısı var. Bir kez kullanınca vazgeçemezsin diyenlerin çoğunlukta olduğu IOS işletim sistemli Iphone’lar için derlediğimiz en iyi oyunlar yazımızda daha önce duymadığınız oyunlar olduğuna eminiz.

Asphalt 9 Legend


Yarış oyunu denilince ilk akıllara gelen oyunlardan olan Asphalt serisi, Aspahalt 9 Legend oyunuyla sizlere iyi bir yarış deneyimi yaşatacak.

PUBG


Bilgisayar oyunu deneyimini neredeyse birebir mobil cihazlara yansıtan PUBG oyununda mücadeleye ıssız bir adada gökyüzünden düşerek başlıyorsunuz

Ridciouls Fishing


2013 yılında Apple’ın iPhone yılın oyunu ödülünü alan Ridciouls Fishing’te tek yapmanız gereken olta ile balık yakalamak.

Shadow Legends


Yüksek kaliteli grafikleriyle dikkat çeken oyunun ayrıntı dolu hikaye operasyonlarında ve PvP arenalarında arkadaşlarınızla mücadele edebilirsiniz.

Orbit

Bir yerçekimi oyunu olan Orbit oyununda amacınız Parmağınızı hareket ettirerek gezegenleri fırlatmak ve kara deliklerin etrafında sabit yörüngelerde toplamaya çalışmak.

Transistor

Transistor sizlere bilim kurgu deneyimi yaşatıyor. Bu oyunda özel yetenekleri bulunan bir kılıç ile mücadele ediyorsunuz.

Carrage

Modifiye edilmiş araçların zırhlı olması mayın ve yangın füzelerinin özelliklerinin bulunması sizlere bambaşka bir araba yarışı deneyimi yaşatıyor.

Kind of Soccer

Kind of Soccer diğer futbol oyunlarından farklı bir deneyim yaşatıyor. Oyunda amaç kaleye gol atmak yerine topu hakeme isabet ettirmek.

Outfolded

Sürekli düşünmenizi gerektiren oyunda 3 boyutlu blokları belirtilen yüzeyde başlangıç noktasından bitiş noktasına ilerletmeniz gerekiyor

Oxenfree

Sürekleyici hikayesi ile dikkat çeken oyunda mücadele Bir grup gencin terkedilmiş bir adaya gittikten sonra paranormal ve gizemli bir olaylar örgüsüne sürüklenmesiyle başlıyor.

Paper Please


Bir evrak animasyon simülatörü olan oyun düşük grafiklere sahip olsa da içeriğiyle dikkat çekiyor. Paper Please oyunun da Artstotzka adında bir ülkenin evrak memuru oluyorsunuz.

Pico Rally

Yarış oyunlarına farklı bir boyut kazandıran Pico Rally’de kıtalar arası yarış yapabiliyorsunuz.

Mekorama

Mekorama oyunu sürükleyici seviyeleriyle sizleri kendine bağımlı edecek. Oyun, basit bir yol bulma yöntemine dayanıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here